Kauno jojimo bazė
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Kauno jojimo bazė

Mūsų žirgyno forumas
 
rodiklisrodiklis  Latest imagesLatest images  IeškotiIeškoti  RegistruotisRegistruotis  Prisijungti  

 

 Jusu arkliukas, kuri jojate...

Go down 
+7
Poetry
snaigute
ziuzelis
Monusia
Gabas
Deli
Ekvidas
11 posters
Pereiti prie : 1, 2  Next
AutoriusPranešimas
Ekvidas
Aktyviausias
Aktyviausias
Ekvidas


Pranešimų skaičius : 286
Join date : 2008-05-16
Miestas : Kaunas

Jusu arkliukas, kuri jojate... Empty
RašytiTemos pavadinimas: Jusu arkliukas, kuri jojate...   Jusu arkliukas, kuri jojate... EmptyPen. 05 16, 2008 6:18 am

Papasakokite apie zirga, kuri jojate. Kokios jo budo zymes? Kokiu pokstu [che Laughing ] jis jum yra iskretes... klokite viska, kas idomu Laughing Wink Smile
Atgal į viršų Go down
Deli
Įkūrėja
Įkūrėja
Deli


Pranešimų skaičius : 219
Join date : 2008-05-12
Age : 30
Miestas : Kaunas

Jusu arkliukas, kuri jojate... Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Jusu arkliukas, kuri jojate...   Jusu arkliukas, kuri jojate... EmptyPen. 05 16, 2008 12:55 pm

Amn.. .Joju Lituką. Šaunus be galo žirgiukas... Eržiliukas, nėra ką kalbėti, ypač kai eini pro kumeles Very Happy Bet myliu jį tokį, koks jis yra. Wink Ryžius mano cat Sižunku jį išsiraginti, kad normaliai riščiuotų, bet zovadėlė smagi Razz
Atgal į viršų Go down
https://jojimobaze.forumlt.com
Ekvidas
Aktyviausias
Aktyviausias
Ekvidas


Pranešimų skaičius : 286
Join date : 2008-05-16
Miestas : Kaunas

Jusu arkliukas, kuri jojate... Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Jusu arkliukas, kuri jojate...   Jusu arkliukas, kuri jojate... EmptyŠt. 05 17, 2008 9:38 am

as taip pat joju Litauska Laughing
jis labai grazus, geras, bet kartais jam buna blogu dienu... kaip ir visiems erzilams... Very Happy kartais lekia kaip padukes, o kartais, kaip koks senukas, sliauzia... Very Happy riscia jo nebloga tik megsta neklausyti Smile zovada labai smagi, tik jis kartais tempia galva zemyn, tada vos neleki jam per galva Crying or Very sad , susirenki pavadzius - o jis ilsisi, tik pradedi zovaduot - jis vel galva zemyn Laughing
bet manau, ir as kazka dar ne taip darau Smile
Atgal į viršų Go down
Deli
Įkūrėja
Įkūrėja
Deli


Pranešimų skaičius : 219
Join date : 2008-05-12
Age : 30
Miestas : Kaunas

Jusu arkliukas, kuri jojate... Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Jusu arkliukas, kuri jojate...   Jusu arkliukas, kuri jojate... EmptyŠt. 05 17, 2008 12:38 pm

Nu aš dar kažkaip nepataikiau ant tokios dienos, kad lėktų kaip patrakęs... Bet jį man kažkaip lengviau vadinti ne Litausku, o Lėtausku Very Happy Laughing
Atgal į viršų Go down
https://jojimobaze.forumlt.com
Ekvidas
Aktyviausias
Aktyviausias
Ekvidas


Pranešimų skaičius : 286
Join date : 2008-05-16
Miestas : Kaunas

Jusu arkliukas, kuri jojate... Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Jusu arkliukas, kuri jojate...   Jusu arkliukas, kuri jojate... EmptyPir. 05 19, 2008 7:26 am

Nekraipyk sio puikaus vardo! Evil or Very Mad
Man buvo... smagu... Razz
Atgal į viršų Go down
Deli
Įkūrėja
Įkūrėja
Deli


Pranešimų skaičius : 219
Join date : 2008-05-12
Age : 30
Miestas : Kaunas

Jusu arkliukas, kuri jojate... Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Jusu arkliukas, kuri jojate...   Jusu arkliukas, kuri jojate... EmptyTr. 05 28, 2008 12:37 pm

kodel? iskaraipiau ji teisingai Twisted Evil Very Happy
Atgal į viršų Go down
https://jojimobaze.forumlt.com
Ekvidas
Aktyviausias
Aktyviausias
Ekvidas


Pranešimų skaičius : 286
Join date : 2008-05-16
Miestas : Kaunas

Jusu arkliukas, kuri jojate... Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Jusu arkliukas, kuri jojate...   Jusu arkliukas, kuri jojate... EmptyKv. 05 29, 2008 2:33 am

nea Sad
negrazu apie ta fainuoli taip kalbeti Sad Evil or Very Mad
Very Happy
Atgal į viršų Go down
Deli
Įkūrėja
Įkūrėja
Deli


Pranešimų skaičius : 219
Join date : 2008-05-12
Age : 30
Miestas : Kaunas

Jusu arkliukas, kuri jojate... Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Jusu arkliukas, kuri jojate...   Jusu arkliukas, kuri jojate... EmptyPen. 05 30, 2008 12:57 pm

Grazu grazu ;D juk pati siendien per trefke isitikinai bounce Razz
Atgal į viršų Go down
https://jojimobaze.forumlt.com
Gabas
Senbuvis
Senbuvis
Gabas


Pranešimų skaičius : 147
Join date : 2008-05-30
Age : 28
Miestas : Kaunas

Jusu arkliukas, kuri jojate... Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Jusu arkliukas, kuri jojate...   Jusu arkliukas, kuri jojate... EmptyPen. 05 30, 2008 2:44 pm

As joju Lita. js yra flegma ,bet kartais paseles. Labai myli kumeles. Kabina kumele Sirena Twisted Evil . siaip pirma karta nuo jo nudribau per zovada kai jis pavadzius man tampe.. Crying or Very sad tai as per galva!! affraid nu zodziu .. po to dar man ikando tai is viso.. sulaze man nyksti tai gipsa turejau nesioti.. nu as nuo jo traumu turejau tai dabar esu labai atsargi su juo.. nebevalau jo ,nes prisisapnavau ,kad jis mane mirtinai prispade.. pale Sad tai as jau nebeturiu noro.. siaip per riscia jis visai nieko,per zovada.. hmm.. siaip jeigu per zovada kazkas blogai tai mano kalte ,ne jo.. kas dar.. nu jis yra labai ipykes.. ateini tai tau subine atkisa.. manau ,kad jis yra labai pavarges... ant jo tiek daug zmoniu joja .. nu aisku jis yra mielas vaikis ,bet as del jo prisikentejus.. Crying or Very sad
O siaip jis yra Lėtauskas !

Bet as ji begalo myliu...


Paskutinį kartą redagavo Gabas, Št. 06 07, 2008 12:34 pm. Redaguota 1 kartą
Atgal į viršų Go down
Deli
Įkūrėja
Įkūrėja
Deli


Pranešimų skaičius : 219
Join date : 2008-05-12
Age : 30
Miestas : Kaunas

Jusu arkliukas, kuri jojate... Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Jusu arkliukas, kuri jojate...   Jusu arkliukas, kuri jojate... EmptyŠt. 05 31, 2008 4:55 am

Jo, as po tos nelaimes (kai tau i ranka ikando) tai labai atsargi buvau. O kai pamaciau, kaip erika su juo elgiasi Very Happy Neutral Crying or Very sad tuo paciu linksma ir liudna. Musa ji ir t.t. bet uztat jau pries ja nesustravoja... As irgi bandau jam parodyti, kad mano virsus, bet nevisada iseina. bet kai per treniruote atkapoju su steku, tai tada manes ir klauso, nes bijo vel gauti Razz
Atgal į viršų Go down
https://jojimobaze.forumlt.com
Gabas
Senbuvis
Senbuvis
Gabas


Pranešimų skaičius : 147
Join date : 2008-05-30
Age : 28
Miestas : Kaunas

Jusu arkliukas, kuri jojate... Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Jusu arkliukas, kuri jojate...   Jusu arkliukas, kuri jojate... EmptyŠt. 05 31, 2008 12:43 pm

Tai tipo as jo bijau ,o jis manes ne? xDDDD As elgiuosi su juo svelniai ,bet kai jis elgiasi blogai tai as parodau kas esu . O per jojima viskas yra gerai ,tik per zovada kapriziuojasi ;/ bounce Sleep Mad


Paskutinį kartą redagavo Gabas, Tr. 06 04, 2008 1:34 pm. Redaguota 1 kartą
Atgal į viršų Go down
Ekvidas
Aktyviausias
Aktyviausias
Ekvidas


Pranešimų skaičius : 286
Join date : 2008-05-16
Miestas : Kaunas

Jusu arkliukas, kuri jojate... Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Jusu arkliukas, kuri jojate...   Jusu arkliukas, kuri jojate... EmptySk. 06 01, 2008 3:56 am

"...yra mielas vaikis ,bet as..."
jis jau ne vaikis... 9 metai... Rolling Eyes

"...yra gerai ,tik per zovada kapriziuojasi..."
o kapriziuojasi del to, kad mes dar netaip zovada keliam...

bet siaip uzsispyres jis... LItauskas musu... I love you Wink
Atgal į viršų Go down
Deli
Įkūrėja
Įkūrėja
Deli


Pranešimų skaičius : 219
Join date : 2008-05-12
Age : 30
Miestas : Kaunas

Jusu arkliukas, kuri jojate... Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Jusu arkliukas, kuri jojate...   Jusu arkliukas, kuri jojate... EmptySk. 06 01, 2008 9:25 am

letauskas letauskas xD
Atgal į viršų Go down
https://jojimobaze.forumlt.com
Gabas
Senbuvis
Senbuvis
Gabas


Pranešimų skaičius : 147
Join date : 2008-05-30
Age : 28
Miestas : Kaunas

Jusu arkliukas, kuri jojate... Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Jusu arkliukas, kuri jojate...   Jusu arkliukas, kuri jojate... EmptySk. 06 01, 2008 1:20 pm

Ieva nereikia kibti.kaip noriu taip rasau . Sleep Twisted Evil Twisted Evil


Paskutinį kartą redagavo Gabas, Tr. 06 04, 2008 1:35 pm. Redaguota 1 kartą
Atgal į viršų Go down
Deli
Įkūrėja
Įkūrėja
Deli


Pranešimų skaičius : 219
Join date : 2008-05-12
Age : 30
Miestas : Kaunas

Jusu arkliukas, kuri jojate... Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Jusu arkliukas, kuri jojate...   Jusu arkliukas, kuri jojate... EmptySk. 06 01, 2008 1:47 pm

jetau, pradejot... manau, kad abi puses kaltos... ir zirgas ir mes ;D
Atgal į viršų Go down
https://jojimobaze.forumlt.com
Ekvidas
Aktyviausias
Aktyviausias
Ekvidas


Pranešimų skaičius : 286
Join date : 2008-05-16
Miestas : Kaunas

Jusu arkliukas, kuri jojate... Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Jusu arkliukas, kuri jojate...   Jusu arkliukas, kuri jojate... EmptyPir. 06 02, 2008 6:08 am

taip, as ta ir noriu pasakyti Very Happy , taciau Gabriele viska vercia ant zirgo Rolling Eyes
Atgal į viršų Go down
Gabas
Senbuvis
Senbuvis
Gabas


Pranešimų skaičius : 147
Join date : 2008-05-30
Age : 28
Miestas : Kaunas

Jusu arkliukas, kuri jojate... Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Jusu arkliukas, kuri jojate...   Jusu arkliukas, kuri jojate... EmptyPir. 06 02, 2008 12:25 pm

Ieva tai tu irgi.. Kabinejasi del smulkmenu! ar tau patiktu jei as taip tau daryciau? manau ne tai pagalvok..
Taip jis man vaikis!! Razz Razz Razz Razz Razz Razz Razz Razz Razz Razz


Paskutinį kartą redagavo Gabas, Tr. 06 04, 2008 1:35 pm. Redaguota 1 kartą
Atgal į viršų Go down
Deli
Įkūrėja
Įkūrėja
Deli


Pranešimų skaičius : 219
Join date : 2008-05-12
Age : 30
Miestas : Kaunas

Jusu arkliukas, kuri jojate... Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Jusu arkliukas, kuri jojate...   Jusu arkliukas, kuri jojate... EmptyPir. 06 02, 2008 12:44 pm

jau sitomis intrigomis prasyciau dalintis PM. Razz
Atgal į viršų Go down
https://jojimobaze.forumlt.com
Ekvidas
Aktyviausias
Aktyviausias
Ekvidas


Pranešimų skaičius : 286
Join date : 2008-05-16
Miestas : Kaunas

Jusu arkliukas, kuri jojate... Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Jusu arkliukas, kuri jojate...   Jusu arkliukas, kuri jojate... EmptyAntr. 06 03, 2008 6:40 am

Litas tikrai puikus zirgas, tik reikia moket ji valdyt ir kaip su juo elgtis, juk treneriui puikiai sekasi su juo Rolling Eyes Very Happy
As, aisku, nesakau, kad jis yra tiesiog nuostabus, bet ir nera toks jau blogas Rolling Eyes Exclamation

Ir beje, as ir toliau reiksiu savo nuomone, kadangi cia yra forumas - diskusijos, ir jei tu tik viena apie viska rasytum, tai nebutu nei forumas, nei diskusijos, taip kad pati ir pagalvok Wink
Atgal į viršų Go down
Monusia
Senbuvis
Senbuvis
Monusia


Pranešimų skaičius : 141
Join date : 2008-05-22

Jusu arkliukas, kuri jojate... Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Jusu arkliukas, kuri jojate...   Jusu arkliukas, kuri jojate... EmptyAntr. 06 03, 2008 8:38 am

Na aš joju kumelę Kristina Sad . Kartais inai būna labai pasiutus ir tai mane nervina, bet pastaruoju laiku inai pasidarė ne tokia pasiutus dabar ji šiek tiek ramesnė. Kristė yra labai baukšti ir to aš nepernešu Mad . lol! Tai tiek...
Atgal į viršų Go down
Gabas
Senbuvis
Senbuvis
Gabas


Pranešimų skaičius : 147
Join date : 2008-05-30
Age : 28
Miestas : Kaunas

Jusu arkliukas, kuri jojate... Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Jusu arkliukas, kuri jojate...   Jusu arkliukas, kuri jojate... EmptyTr. 06 04, 2008 1:41 pm

Ieva~~> ar tu noretum ,kad kibciau del kiekvieno tavo parasyto zodelio?! Rolling Eyes manau jog ne,tai kartais pagalvok ir apie kitus ne tik apie save. Rolling Eyes Cia kaip sakiai ,forumas ,taigi as reskiu savo mintis kaip noriu. Razz Gal tau jis ir nera letas,gal tau jis ir geras. . Bet as sneku apie save! As rasau ,kaip man yra ir siaip labai negrazu jog tu taip is manes issidergi. Tai va.. Rolling Eyes Rolling Eyes Ir nereikia buti leliukui kuris kabinejasi del kazkokiu nesamoniu .. bounce Rolling Eyes Cia yra mano mintys ir tu negali is ju tyciotis.. Rolling Eyes
Aciu ,kad supranti.

P.S: gal nesipykim okey? Wink Laughing
Atgal į viršų Go down
Ekvidas
Aktyviausias
Aktyviausias
Ekvidas


Pranešimų skaičius : 286
Join date : 2008-05-16
Miestas : Kaunas

Jusu arkliukas, kuri jojate... Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Jusu arkliukas, kuri jojate...   Jusu arkliukas, kuri jojate... EmptyKv. 06 05, 2008 6:54 am

Gabriele, nu baik! Neutral as tik ka nors tau pasakau ir tu tai supranti 100kartu smarkiau, as "sakau savo nuomone" apie kitu pateiktus teiginius Wink , nes ta cia ir reikia daryti Rolling Eyes Smile

Nu zodziu, baigiam,nes mes cia tikrai nei tema Laughing Wink

Nuspresta:
Litas yra geras ir blogas, jis yra Litauskas ir Letauskas, mes kaltos ir jis kaltas... ir t.t.
Ok? Laughing Wink Very Happy
Atgal į viršų Go down
Gabas
Senbuvis
Senbuvis
Gabas


Pranešimų skaičius : 147
Join date : 2008-05-30
Age : 28
Miestas : Kaunas

Jusu arkliukas, kuri jojate... Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Jusu arkliukas, kuri jojate...   Jusu arkliukas, kuri jojate... EmptyKv. 06 05, 2008 12:32 pm

Jo ,pritariu MAMYTE!!! Very Happy Very Happy Laughing Laughing Laughing Laughing Wink Wink Wink Wink Wink Wink flower flower flower flower flower flower
Atgal į viršų Go down
ziuzelis
Ne naujokas
Ne naujokas
ziuzelis


Pranešimų skaičius : 37
Join date : 2008-05-15

Jusu arkliukas, kuri jojate... Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Jusu arkliukas, kuri jojate...   Jusu arkliukas, kuri jojate... EmptyKv. 06 05, 2008 1:44 pm

Laughing Laughing Laughing
seimyniniai santykiai... Laughing Laughing
Atgal į viršų Go down
Deli
Įkūrėja
Įkūrėja
Deli


Pranešimų skaičius : 219
Join date : 2008-05-12
Age : 30
Miestas : Kaunas

Jusu arkliukas, kuri jojate... Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Jusu arkliukas, kuri jojate...   Jusu arkliukas, kuri jojate... EmptyPen. 06 06, 2008 12:19 pm

Razz xD jo cheers
Atgal į viršų Go down
https://jojimobaze.forumlt.com
Sponsored content





Jusu arkliukas, kuri jojate... Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Jusu arkliukas, kuri jojate...   Jusu arkliukas, kuri jojate... Empty

Atgal į viršų Go down
 
Jusu arkliukas, kuri jojate...
Atgal į viršų 
Puslapis 12Pereiti prie : 1, 2  Next

Permissions in this forum:Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
Kauno jojimo bazė :: Žirgai :: Žirgai-
Pereiti į: